Masáže

Masáže jsou jednou z nejstarších a nejpřirozenějších forem terapie. Prostřednictvím aplikovaného tlaku na svaly a tkáně masáže zmírňují bolest a stres, zlepšují krevní oběh a uvolňují napětí. Masáže jsou využívány jako prostředek k celkové fyzické a duševní relaxaci. Masáže v našem Centru v Liberci mohou využít osoby všech věkových kategorií a s nejrůznějšími obtížemi. Díky tomu, že navozují stav zdraví a pohody, pomáhají tělu k sebe léčení.

Účinek masáže je určen mimo jiné působením jednotlivých hmatů, které se při masáži využívají, na jejich intenzitě, rychlosti, směru a vlastním provedení. Další složkou, která významně ovlivňuje výsledek a účinek masáže, jsou používané masážní prostředky. Protože víme, že důležité je i prostředí, kde se masáž provádí, snažíme se ho v našem Centru v Liberci přizpůsobit Vaší maximální spokojenosti.

Masážní prostředky můžeme použít dle vlastní volby klienta. Může si donést i své vlastní. V naší nabídce masáží v Centru v Liberci najdete klasickou sportovně rekondiční masáž, reflexní masáž nohy, čínské masáže a několik dalších druhů. Vhodnost konkrétního druhu masáže doporučujeme vždy předem konzultovat s masérem. Více informací najdete u jednotlivých druhů námi nabízených masáží a ceny v aktualizovaném ceníku.

Fotogalerie