Reference

4.12.2018

Nejlepší osobní přístup k potřebám klienta. Sama jsem si procítila výbornou čínskou masáž s neskutečným výsledkem. Doporučuji všem ❤ (Kateřina Šulcová)

4.10.2018

Již druhý rok navštěvuji Energy life. Léčím se již mnoho let s astmatem, a protože každý podzim jsem skončila se záněty na ATB, hledala jsem další alternativy a možnosti léčby. Děti mi koupily poukaz na několik procedur k narozeninám, tak jsem se s majitelkou a zároveň skvělou terapeutkou domluvily na kombinaci masáží (stimulace plic) a solné jeskyně. Toto jsem absolvovala pravidelně až do jara a cítila výrazné zlepšení zdravotního stavu. Ani jeden měsíc jsem nemusela brát ATB. Proto jsme se domluvili s rodinou, že budu v tomto pokračovat i letos. Po masážích se cítím vždy jako znovuzrozená a následný hodinový odpočinek a relax v solné jeskyni je třešinkou na dortu. Pokud má někdo zdravotní problémy jakékoliv, vřele doporučuji a doporučuji i těm,co je nemají,protože je to fantastický zážitek . Je tam příjemná atmosféra, člověk má pocit, že tam je jako doma a ruce masérky by se měly pozlatit. Vřele doporučuji všem. (Alena Kašáková)

4.10.2018

Dnes jsem ve studiu absolvovala obličejovou masáž, jejíž název se neodvažuji uvést, protože bych ho jistě opět zkomolila (…ale paní Iva určitě bude vědět, když se jí zeptáte) a dojem z procedury je tak silný, že prostě musím…..podělit se….neuvěřitelně příjemný zážitek, který si naprosto ZASLOUŽÍTE ❤️hodinová masáž obličeje „oblými oblázky“…nebe v nebi……uvolnění tlaků, které jste možná předtím ani nevnímali, povolení rýmou oteklých dutin a k tomu i eventuální odhalení jiných obtíží – u mě třeba ne úplně funkční zažívání…… ano, obličej prozradí a „kamínek“ v ruce paní Ivy může potíž „uhladit“…a jako bonus k těm báječným pocitům pak na vás ze zrcadla kouká tak trochu jiná tvář…..poznáte se, jen…jako byste tuhle svou podobu znali z doby o několik let zpět……a dovolím si doporučit, abyste si tenhle zážitek objednali na den, kdy už pak nemáte žádné povinnosti, určitě ne pracovní, prosím, protože ten nebeský pocit trvá a trvá a trvá a byl by hřích ho něčím rušit a nevychutnávat co nejdéle to půjde Děkuji….Tohle je místo, kde nacházím úlevu od bolestí a neduhů, zjistila jsem, že starosti a trápení bolí, ale nemusí a naučila se dávat si, dovolovat si a pečovat hlavně o sebe (Hana Hauptvogelová)

20.11.2018

Sms od klienta: Dobrý den, paní Votrubcová, chtěl bych Vám poděkovat za pomoc, kterou jste mi poskytla Vaší masáží. Přišel jsem k vám na doporučení své manželky, protože u mě přetrvávaly bolesti hlavy a cítil jsem se unaveně a psychicky vyčerpaný. Váš perfektní přístup a znalosti mi opravdu pomohly. Po masáži se cítím uvolněně i bolesti hlavy ustaly. Rád doporučím každému, kdo bude poztřebovat pomoc. (Lukáš Jeník)

17.10.2018

Skvělý místo na odpočinek a relaxaci, vstřícní přístup po každé je mi lip psychicky i fyzicky. Navstevuji pravidelně. (Lucia Kubek)

13.11.2018

Co je lepší než mokré pískoviště v zimě? Třeba stavět si bábovičky ze soli a ještě si tím pomoct od rýmy . . . Laskavý a milý přístup i k neposedným dětem. (Karel a Nina Doubkovi)

5.11.2018

Mohu jen doporučit, studio navštěvuji pravidelně (Adéla Misařová)

22.11.2018

Velmi příjemné prostředí,profesionální přístup a výborná péče.Navštěvuji zatím jen krátce,ale mohu jen doporučit.Dojíždím na terapii z Prahy – rozhodně stojí za to vynaložit trochu více času. (Dana Wichterlová)

23.11.2018

Máme velmi dobrou zkušenost. Již několik let navštěvujeme solnou jeskyni s dětmi z MŠ. Jednou týdně děti prožívají přijemnou chvíli v prostředí solné jeskyně a to vždy v zimním období. Působení mořské soli  se pozitivně odráží na jejich zdraví. Děkujeme tímto i vstřícnému personálu a vřele tyto návštěvy doporučujeme.  (Kolektiv učitelů MŠ Barvířská)