O nás

Hledáte místo odpočinku a relaxace, pokud možno v centru města? Pak jste tu správně. Naše Centrum Vám v dnešní uspěchané době nabízí komplexní nabídku služeb, které velmi pozitivně přispívají k fyzické i duševní pohodě.

Naší filozofií je komplexní přístup k člověku. Tělo a duši chápeme jako jeden celek a tomu přizpůsobujeme naši práci. Klademe důraz nejen na prevenci nemocí, ale také se snažíme soustředit pozornost každého klienta vůči sobě samému.

Jsme tu, abychom Vám v jedinečném prostředí nabídli procedury, při jejichž absolvování se můžete zastavit a nechat se unášet na vlně dobrého pocitu. Dobrého pocitu zejména z toho, že děláte něco pro své zdraví, které musí odolávat tlaku ze všech stran.

Jaké procedury u nás najdete

Účinky jednotlivých procedur mají nejen preventivní charakter, ale také je lze chápat jako doplňkové procedury k medicínské léčbě.

Infrasauna

Infrasauna nabízí zejména přípravu imunitního systému na zimní období. Celkově napomáhá stimulovat odolnost organismu.

Masáže

Masáže poskytují úlevu jak na fyzické tak na duševní úrovni. Stimulují a dodávají energii. Působí preventivně, ale zároveň mohou významně zlepšit již nastalou disharmonii organismu.

Přístrojová lymfodrenáž

Přístrojová lymfodrenáž pomocník při prevenci problémů lymfatického systému.

Co je pro nás důležité

Naší hlavní motivací je Vaše spokojenost, a proto dbáme na individuální, osobní přístup. Stávající služby udržujeme v nejvyšší možné kvalitě a celkovou nabídku se budeme snažit rozšiřovat o další, pro Vás užitečné služby.

Pokud u nás budete spokojeni, podělte se o to prosím se svou rodinou a přáteli, je to ta nejlepší reklama. Pokud budete nespokojeni, řekněte to nám.

Přijďte nebo volejte, těšíme se na Vás!!