Náš tým

Iva

Masážím jsem se začala věnovat v roce 2013. Od té doby jsem absolvovala celou řadu kurzů, protože jsem hledala způsob, jak co nejkomplexněji řešit problémy, s kterými za mnou přicházíte. Protože jsem již dlouho přesvědčená o tom, že k člověku je třeba přistupovat komplexně, to znamená uvědomovat si propojení lidského těla, mysli a ducha, dovedlo mě toto hledání v roce 2017 ke studiu čínské medicíny se zaměřením na čínské masáže, kde je tento princip zohledněn. Začala jsem studiem TUINY, jejích základních technik, pokračovala jsem studiem techniky SONGJIN LIAOFA, díky které lze velmi účinně ovlivňovat šlachosvalový systému. Na jaře 2019 jsem absolvovala doplňkový seminář TUINA masáží s názvem ZANGFU TUINA. Tato technika je zaměřená na ovlivňování disharmonie vnitřních orgánů. V listopadu 2019 pokračuje studium TUINA masáží, tentokrát jsou semináře zaměřeny na napravování pohybového a kloubního aparátu. Další technikou čínských masáží, kterou jsem se naučila a mohu vám nabídnout, je GUASHA, a to jak tělová tak obličejová. Čínským masážím se v současnosti věnuji primárně, ale krom nich nabízím i manuální lymfodrenáž, sportovní a rekondiční masáž nebo reflexní masáž plosky nohou. Nejen z vlastní zkušenosti, ale i ze zkušeností z práce s klienty vím, jak významně naše zdraví ovlivňuje naše vnitřní prožívání, psychika, vztahy s okolím, naše pocity a emoce. Sama jsem prošla obdobím, kdy jsem nebyla zdravá a hledala jsem pomoc všude, kde to bylo možné. V tomto období jsem se setkala i s kvantovou terapií, díky které jsem pochopila, že jediný, kdo mi může pomoci, jsem já sama, a tudíž jen já sama se mohu uzdravit. Toto poznání v současnosti používám při své práci a kvantovou terapii nabízím svým klientům. Další krásnou dovedností se stala pomoc našim nejmenším, a to našim dětem. Tradiční dětské čínské masáže Tuina nabízím Vašim dětem od narození po věk začínající puberty.

Markéta

Starám se o to, abyste se u nás cítili dobře. Aby u nás bylo vždy čisto, útulno a aby vám při jakékoliv kúře nic nechybělo. Pokud nám voláte, hovoříte nejčastěji se mnou. Domluvím s Vámi termín a zodpovím všechny Vaše dotazy. Doporučím skladbu procedur tak, aby byla plně naplněna Vaše očekávání. Ráda také poradím s výběrem vhodných bylinných doplňků, které jsou u nás k zakoupení. Tyto výrobky vycházejí z principů tradiční čínské medicíny a jsou tak další možností, jak vám pomoci cítit se lépe nejen na těle, ale i na duchu. Vhodnost jednotlivých přípravků, Vašich léků i doplňků stravy můžeme vyměřit pomocí přístroje Supertronic. Cesty mě zavedli také k práci s Vaším tělem. Ráda Vám poskytnu relaxaci či regeneraci těla při masáži. Pomoc ráda nabídnu i Vašim nejmenším členům rodiny a to v podstatě od narození po pubertu prostřednictvím Tradiční čínské masáže dětí Tuina.  Pokud máte jakýkoliv dotaz, neváhejte nám zavolat či napsat, ráda se Vám budu věnovat.

 

 

Ondřejka

K Ajurvédě jsem se dostala zhruba pře 8 lety, přes jógu, kterou jsem již nějakou dobu cvičila. V Indii se říká, že jóga a Ajurvéda jsou sestry. A opravdu tomu tak je.Od mala jsem velice zvídavá, prostě mi nestačilo jen cvičení jógy, chtěla jsem více pochopit a vnímat své tělo, mysl a své okolí. Také jsem chtěla řešit své zdravotní problémy, které pak samy odezněly díky pochopení, cvičení a bylinám. Po krátkém čase zkoumání jsem se přihlásila ke studiu Ajurvédy v Praze v Institutu Dhanvantri a po dokončení jsem několik let navštěvovala školu Pavla Hlöšky. Krásný pro mě byl i pobyt v Ajurvédském centru v Indii v Kérale, kde je učení Ajurvédy stále živé na každém kroku. Na ajurvédě se mi líbí komplexní přístup k člověku, to že nejsme jen tělo, ale jsme i duše a mysl. Baví mě, že je to obor, vlastně v překladu Věda o životě a učení zde nikdy nekončí. Je to cesta. Krom jógy, masáží, meditaci, se profesionálně věnuji, umělecké keramice, kterou jsem původně vystudovala. A je to také má velká láska. Vnímám velký vděk životu, že mě nasměroval na tuto cestu a moc se těším na setkání. Třeba u masáže.