Kde nás najdeteKontakt

Tel.: 777 759 900
Email:info@energylifecz.cz

Adresa

Energy Life CZ
Barvířská 122/15
460 01 Liberec
Česká republika

Otevírací doba

PO - PÁ: dle objednávek

Najdete nás na Facebooku

Suchá uhličitá koupel

Koupele ve vaku nebo v plynových obálkách, to je suchá uhličitá koupel, kterou naleznete v Liberci v centru Energy Life CZ.

Jak probíhá suchá uhličitá koupel?

Při proceduře Vám tělo zabalíme do speciálního plastového vaku naplněného oxidem uhličitým, který vytvoří suché, teplé prostředí. Od toho je také odvozen název procedury – suchá uhličitá koupel. Podle individuálního pocitu vak upevníme okolo krku nebo pod rameny. Pak už nezbývá než ležet na lehátku a relaxovat. Prostředí suché uhličité koupele ve vaku způsobuje rozšíření veškerých cév. Prokrvení způsobuje lepší činnost orgánů, přispívá ke zlepšení imunity a urychluje hojivé procesy po úrazech.

Účinky suché uhličité koupele

Odbourání stresu a únavy, posílení vitality a elánu, navození duševní a tělesné harmonie – to vše získáte díky suché uhličité koupeli v Liberci.

Suchá uhličitá koupel působí blahodárně na cévní systém, napomáhá ke zlepšení stavu po infarktu a při angíně pectoris, ovlivňuje krevní tlak a hormonální systém, vyrovnává funkce nervového systému, má příznivé účinky při léčbě kůže, přispívá k odstranění otoků, má pozitivní vliv na revmatické choroby a osteoporózu.

Tuto terapii lze kombinovat například s klasickou masáží nebo s lymfatickou drenáží. Je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Fotogalerie