Kde nás najdeteKontakt

Tel.: 777 759 900
Email:info@energylifecz.cz

Adresa

Energy Life CZ
Barvířská 122/15
460 01 Liberec
Česká republika

Otevírací doba

PO - PÁ: dle objednávek

Najdete nás na Facebooku

Přístrojová lymfodrenáž

Přístrojová lymfodrenáž v Liberci pro Vás může být řešením v případě, že máte unavené nohy, trápí Vás celulitida. Procedura je prováděná pomocí přístroje lymfoven a je založena na přerušované kompresi dolních končetin a vytváření tlakových vln. Pravidelné komprese během přístrojové lymfodrenáže podporují činnost lymfatického i cévního systému.

Lymfatická soustava je jednosměrná soustava lidského těla, vedoucí z mezibuněčných prostor do krve mízními cévami. Mezi základní funkce lymfatické soustavy patří odvod tkáňového moku z tkání, odvod tuků, vedení živin do krve. Dále se míza podílí na stálosti vnitřního prostředí (tzv. homeostáze). Pokud lymfatický systém nefunguje dobře, snižuje se i celková obranyschopnost organismu, což se nejčastěji projevuje celkovou tělesnou únavou, pocity vyčerpanosti, nemocemi, únavou nohou a otoky.

Přístrojová lymfodrenáž a její účinky

Přístrojová lymfodrenáž pomáhá celkové regeneraci organismu po úrazu, operaci či přetížení, detoxikaci organismu, zlepšení buněčného metabolismu, fyzické kondice a imunity organismu.

Na tuto proceduru doporučujeme klientům, aby si přinesli pohodlný oděv – např. legíny a bavlněné tričko – protože procedura probíhá uzavřením do kalhotového návleku.

Fotogalerie