Kde nás najdeteKontakt

Tel.: 777 759 900
Email:info@energylifecz.cz

Adresa

Energy Life CZ
Barvířská 122/15
460 01 Liberec
Česká republika

Otevírací doba

PO - PÁ: dle objednávek

Najdete nás na Facebooku

Infrasauna

Infrasauna je prostředí pro všechny, kteří mají rádi teplo, ale hlavně pro ty, kterým záleží na jejich zdraví. Infrasauna nabízí novou technologii, díky které dochází k velmi účinné detoxikaci organismu a léčbě našeho těla. Teplo v infrakabině způsobuje zvýšenou rozpínavost tkání a celkově prohřívá organismus. Tím se snižuje ztuhlost končetin, zad, kloubů a svalové napětí, což přispívá ke zmírnění případných bolestí. Pobyt v infrasauně rovněž významně přispívá ke stimulaci krevního oběhu. Pozitivní účinky infrasauny byly zaznamenány zejména při chorobných zánětlivých procesech kůže, podpůrně při redukci váhy (za 30 minut se spálí až 600 kcal). Tato procedura nabízí účinnou relaxaci a regeneraci pro organizmus každého návštěvníka. Rovněž je vhodná při přípravě sportovců před i po zátěži.

Infrasauna

V kabině infrasauny jsou umístěny zirkonové zářiče, které fungují na principu infračervených paprsků. Jejich umístění je provedeno tak, aby lidský organismus dokázal maximálně využít produkované záření. Infračervené paprsky ze zářičů a s nimi spojená energie prochází hluboko do tkání orgánů, kde se mění na tepelnou energii. V důsledku toho dochází k vysoké potivosti způsobující vylučování většího množství škodlivých látek než v průběhu saunování klasickým způsobem.

Díky tomu, že infrasauna má své účinky v teplotním rozmezí 30-60°, je vhodná pro daleko širší skupinu osob. Pobyt v infrasauně proto dobře snášejí i lidé, kteří se jinak necítí dobře v prostředí vysokých teplot v klasické sauně nebo se léčí např. s vysokým tlakem. Toto lze považovat za vysokou přidanou hodnotou infrasauny.

Vhodné je kombinovat pobyt v infrasauně s dalšími procedurami jako je masáž nebo solná jeskyně. Díky dokonalému prohřátí se násobí účinky procedur a odpočinek a uvolnění má úplně jiný rozměr.

Velikost kabiny infrasauny je optimální pro 2 osoby. Při pobytu 4 osob je podmínkou střídání dvojic mezi sebou. K infrasauně je k dispozici odpočívárna. Tam si klient nechá po saunování doznívat jeho účinky.

Samozřejmostí je zajištění pitného režimu (voda – podle přání s citronem nebo bez), který je v ceně. K zapůjčení jsou i ručníky a prostěradla, bez kterých není možný vstup do infrasauny. V ceníku najdete informace o ceně za jednotlivé vstupy nebo za zvýhodněné pormanentky.

Fotogalerie